| anonim_4396 a întrebat:

Salut..Doresc sa conectez o tastatura fara fir la tableta mea si in acelasi timp sa o tin si la incarcat.Acest dispozitiv este bun? http://m.emag.ro/hub-logilink-2-porturi-usb-2-0-ua0179/p d/DQ8P93BBM/

1 răspuns:
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Nu, nu este bun, tableta poate folosi doar un device in slot(altfel posibil sa arzi tastatura datorita voltajului incarcarii care are 5, 7 v si 2 amp si tastatura foloseste 5 v si 0, 1 amp), deci trebuie sa asteptii sa se incarce si dupa sa folosesti tastatura.