| Mihai4ever09 a întrebat:

Doresc sa copiez fisiere de pe pc, pe laptop printr-un cablu tata-tata cand l-am cumparat mi s-a spus ca aceasta este metoda pentru transfer, am bagat cablurile si nimic, am cautat pe net si singura varianta pe care am gasit-o a fost transfer prin lan. Ma poate ajuta cineva? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cablul tata-tata este un hub nu doar un simplu usb.
http://www.tmdinterest.ro/......sb-4007978
Este oricum o viteza mica, nu extrem de mare, pana in 30 MB/s.

1 răspuns:
| Superior a răspuns:

Cablu tata-tata? Adica? Un cablu USB? Pur si simplu in My Computer va aparea hard-disk-ul celuilalt dispozitiv, si muti acolo copy-paste.