| OnOn a întrebat:

Ma poate ajuta cineva am cumparat recent un laptop si as vrea sa transfer fisiere de pe calculator pe laptop.As vrea sa mentionez ca laptopul are stick de net...Va rog Ajutoor...cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

Pune fisierele din calculator pe un Stick si apoi le descarci in laptop.
Sau in cazul in care nu ai un stick gol prin casa, poti sa trimiti fisierele pe mail, pe o adresa, pe care sa o deschizi din laptop si le descarci acolo. Funda?

| OnOn explică (pentru VivianneMnt):

Cu stikul am incercat si am unul de 8gb si tot nu incape ce am eu de trimis, dar am sa incerc pe email

3 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Iti terbuie un memory stick cat mai mare de 4 sau 8 gb, pe care sa copiezi fisierele respective si apoi il pui in laptop si le copiezi acolo! faci operatiunea asta pana cand ai toate fisierele care le vrei pe laptop! bineanteles, intr operatiuni, stergi ce e pe memory stick! sau ar mai fi posibilitatea de a scrie dvd-uri cu tot ce ai acolo si apoi tot asa copiate in laptop! dar cu memory stickul e cel mai usor! si mai toata lumea are unul! bafta!

| Cris06 a răspuns:

Poti sa le incarci de pe calculator in stic si din stick in laptop, si eu mi-am luat de curand alt laptop si am folosit metoda asta e foarte rapida in 20-25 de minute am transferat peste 2000 fisiere melodii poze, vide-ouri de toate mi-a luat vreo 7-8 min copierea pe stick -7-8 din stick in laptop si restul aranjare in dosare... funda?

Stick-ul meu nu avea net era dinacela normal de 8 gb