| AidaIoana a întrebat:

Doresc sa deschid un site, sa aiba mai multe, un forum bla bla, nu asta conteaza. Am instalat phpbb3 si nu stiu sa fac grupurile si permisiunile(Administrator, Moderator...). Mai exact, grupurile le-am facut dar nu mi le arata in ordinea care doresc. Rog pe cineva daca poate, sa ma ajute si pe mine cu aceste 2 probleme, aranjarea grupurilor si permisiunile acordate. Ofer Rank pe site.
Lasa-ti un mesaj cu Id de mess aici sau trimite'ti pe privat!
P. S Mersi mult big grin

1 răspuns:
| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa-ti faci forum cu www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si, la nevoie, gasesti suport pe forum.ucoz.ro.