| BeetleJuice a întrebat:

Salut, doresc sa-mi fac un site pentru tutoriale adobe photoshop dati-mi si mie idei pentru nume mersi
F
U
N
D
A

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, un sistem accesibil prin care poti sa-ti creezi un Blog sau site gratuit. Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana.
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite editabile si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

4 răspunsuri:
| Darkhawker a răspuns:

Invataphotoshop

| LgMihail a răspuns:

Photomaster/ Prophotoes

| Merecastraveti a răspuns:

EasyPhotoShop

| BeetleJuice explică:

Salut tuturor site-ul s-a facut si se numeste xprophotoshop.wordpress.com