| eDDy a întrebat:

Salut, dupa cum bine siti jucatorii de sa-mp, sunt servere de realy life ( adica ca in realitate, iti cumperi casa, masina iti iei un job... te poti angaja la FBI.) exista asa ceva si pentru xbox 360 dar la jocul Grand Theft Auto 4 Episodes From Liberty City? sau numai la Gta4. Inca nu m-am jucat nimic online de pe consola, nu am cont premium. Dar vreau sa stiu.

1 răspuns:
| TitiDrLove a răspuns:

Ala e gamemode... facut in c++(limbaj de programare)... nu e posibil sa joci asa ceva decat pe PC! E on-line, servere hostate ori tinute din PC!