| Ciprian1994 a întrebat:

Eram asezat pe treapta unei scari cu laptopul bagat in geanta (fara sa am geanta inchisa ) si am vrut sa ma ridic, uitand faptul ca geanta nu era inchisa, mi l-am scapat alunecand pe scara vreo 6 trepte desprinzandu-se o `bara de plastic ` ce uneste displayul laptopului cu o alta parte a laptopului (nu stiu cum sa ii zic; carcasa in care se afla : tastatura, hardul, placa video, etc.) Cum o pune inapoi acea bara de plastic?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Uita-te pe youtube cum se deschide un laptop de care ai tu si vei stii! Bafta!

| Mary012 a răspuns:

Salut, nu prea am inteles ce ai vrut sa spui. Daca vrei sa vorbim pe skype sau pe facebook eu ma pricep la informatic si sunt curios sa vad cum arata laptopul si daca mai merge.Deci poti sa imi dai un mesaj privat cu skypul sau facebook ul?