| gelutzu78 a întrebat:

Am un netbook packard bell probleme la laptop in urma cu cateva luni am scapat laptopul jos din pat de la aproximativ 70 centimetri pe moment nu sa defectat nimic dar azi am observat ceva pe displayul laptopului la un anumit interval de timp apare niste dungi pe ecran si se faca alb cu dungi colorate iar apoi revine la normal stie cineva ce poate fi displayul este intact nu e crapat sa fie oare la blaca de baza

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Responsabila pentru acele dungi este Placa video, este posibil sa nu faca bine contact in slot.
Incearca si o actualizare a driverului Grafic.