| YoChriss a întrebat:

Eram pe Omegle, si dintr-o data mi-a spus ca sunt banat, dar eu nu facusem nimic... Eram la sectiunea de 13+ (cea normala), si m-a banat, spunandu-mi ca am aratat lucruri obscene la camera, si m-a redirectionat pe un site de filme din alea. Este vreun virus sau ceva? Acum cand vreau sa intru pe Omegle imi spune ca sunt banat, tot asa, si intr-o paranteza scrie ceva de genul Daca nu ai facut nimic, inseamna ca este o greseala, se mai intampla si greseli si ban-ul nu este permanent. FUNDA cui imi explica care e treaba (stiu e cacofonie)! Urgent!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu esti banat permanent. A fost de ajuns ca minim 2 persoane sa-ti dea report pentru un motiv pe care nu l-ai facut, si uite te-a banat pe ip!

| Deliiiia a răspuns:

Avand in vedere ca este precizat faptul ca se mai produc erori, si in acest caz banul nu e permanent, poti sta linistit.

| catalolita a răspuns:

Da e virus nu stiu ce e dar stiu ca e virus pa