| mafiot1 a întrebat:

Salut.Eu am ales sa imi imi vina pe Sms toate tranzactiile de pe card dar eu nu am activat cardul de salariu.Da ca astazi am activat cardul de salariu si maine depun 100 de Lei direct la bancomat imi arata prin Sms ca suma de 100 de Lei a fost depusa in contul meu?

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde de cat ai setat suma minima la care sa te notifice, daca ai setat de la 100 lei o sa primesti SMS ca ai primit pe card 100 lei.