| andrandrandra a întrebat:

De ce imi arata pe contul de internet paypal ca am banii in el,iar cand pun cardul in bancomat nu am nici un ban? trebuie sa transfer ceva? precizez: contul este activat. fundita, multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mînuțele posibil să nu fi alimentat incă bancomatele cu bani.De obicei banii in bancomate intră după data de 15 ale lunii. Dar pentru linistea ta, poti intreba si la banca de unde scoti tu banii, fetele de acolo te pot ajuta. Succes si multă sănătate.

| andrandrandra explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu este vorba ca nu pot sa fac retragere, eu am banii in contul paypal, dar la bancomat nu imi arata nici macar banii pe care ii am, dapai sa mai fac si retragere.multumesc pentru raspuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai i ai transferta din paypal pe card?

| andrandrandra explică (pentru suntserios):

Nu...cum ii transfer?sad

| Lisa01 a răspuns:

Normal k trebuie facut un transfer altfel cum iti inchipui ca merge.La urma urmei paypal este o banca virtuala si trebuie transferati in contul tau.Bafta

| andrandrandra explică (pentru Lisa01):

Cum ii transfer?:-(