| Mika_9008 a întrebat:

Eu, impreuna cu o colega, lucram la un proiect pentru. revista scolii... Proiectul este: Telefoane performante. Adica, trebuie sa luam poze cu telefoane performante si sa zicem cateva date despre ele... Maxim 5 telefoane putem prezenta. Va rog ajutati-ne cu cateva sfaturi sau link-uri!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra pe site-urile oficiale ale unor producatori (Nokia, Motorola, LG, Samsung, etc) si gasesti pozele si datele tehnice. De asemenea le poti gasi si pe site-urile unor magazine. Succes si numai bine!

| Narcis2007 a răspuns:

Cauta articole pe www.go4it.ro

| LeMotán a răspuns:

Uite aici un exemplu de articol despre telefoanele anului 2010, tinand cont ca in 2011 inca nu a aparut nimic nou la acest capitol.
http://www.go4it.ro/......0-7776634/

Răspuns utilizator avertizat
| hax0r a răspuns:

Raportati iTechNews ca spam. mersi