| anonim_4396 a întrebat:

Eu vreau sa i-au un Lg Optimus Black de la second hand(749 lei), iar mami nu vrea ca daca ala i-a facut ceva si nu merge... Daca nu merge poate sa ni'l schimbe?:))
Mai spuneti-mi...

Uite site-ul:http://telefoanesecondhand.com/telefoane/lg-p970-optimus -black-second-hand

Funda :)

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta care este in poza e ca si nou! E folosit doar o saptamana! Poti sa intrebi la numerele de telefon de pe site daca ai cumva si garantie la produs (desii este obligatoriu). Daca ai garantie nu mai este nici o problema! Un telefon nou costa 1.000 lei.

| yonutz6399 a răspuns:

Costa la liber 400 euro(cam 18 milhappy