| Elena567223 a întrebat:

Folosesc IOS ca sistem de operare si langa icon-ul de la messenger imi tot apare un icon mai mic cu ceas. Ce inseamna? Ma tot chinui de cateva zile sa imi dau seama dar nu reusesc.

3 răspunsuri:
| leapșa a răspuns:

Inseamna ca ori isi face update, ori s-a facut update si-ti arata asta.

| Elena567223 explică (pentru leapșa):

Dar imi tot apare foarte frecvent. E posibil sa isi faca update de asa multe ori?

| bmerry a răspuns:

Exista un grup pe Facebook numit "Apple", unde se discuta diverse probleme legate de tot ce tine de Apple si iOS. Printre membrii se numără si câțiva specialiști. Încearcă sa te înscrii in grup (este grup deschis daca nu ma înșel) si sa pui întrebarea acolo. Eventual alaturi de un print-screen la problema ta.