| anonim_4396 a întrebat:

Scuze de categorie!
Deci de cateva zile ma chinui sa adaug pe cineva ca frate pe Facebook. Si nu reusesc... straight face
Cand ii trimit cerere, mie imi apare ca frate, dar lui nu...
Si cand imi trimite el, tot la fel. Mie imi apare si lui nu.
Ce ar trebui sa fac? Multumesc, dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa nu mai postezi asa ceva la Drasgoste si sex.

| CriSsuletSs a răspuns:

Trebuie sa accepte cererea ta. daca nu ii apare sa caute si el la cererile de prietenie si sa dea "vizualizeaza toate cererile de prietenie" si sa caute acolo.asa mi s-a intamplat si mie azi... sper ca ti-am fost de ajutor.