| Daadad a întrebat:

Salut fratilor.Am si eu un abonament mega 11 la Vodafone, si cand dau *123# imi zice ca mai am xxxxx mb,ceea ce insemna ca am net pe mobil, dar nu ma pot conecta la nimic.Intrebarea este cum fac si eu sa activez netu' asta? Precizez ca nu vreau sa`mi bag net,netul este DEJA bagat,este gratis,este bagat in abonament, dar cum il activez? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| flesaritza a răspuns:

Din cate stiu eu, trebuie sa suni la ei ca sa iti trimita configurarile prin mesaj sau e'mail, in functie de cum vrei tu. apoi iti vor spune ce sa faci cei de la relatii cu clientii.eu stiu ca asa este la orice retea. succes!