| Toma_Marius_1978 a întrebat:

Ieri am cumpărat o carcasa de la un prieten cu o sursa mai buna. Am mutat piesele in carcasa noua, iar prima data mi-a aratat ca n-are niciun semnal apoi am mai umblat la el si l-am băgat in priza si acum apas pe buton si nu face nimic. Prima data când am băgat in priza sursa cu componentele si cu carcasa noua pornea direct fara sa-i apaș pe buton. Ce sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
Cel mai probabil n-ai pus corect firele de la butonul de pornire pe placa de baza, daca nu sti cum se pun, cauta pe Youtube sau cheama un prieten sa te ajute.
Bafta!