| hertzzz a întrebat:

Ieri ma jucam si mi s-a blocat calculatorul apoi s-a restartat si dupa ce se incarca windowsul apare ecran negru si se inchide monitorul.Am reinstalat windows dar imi apar niste puncte transparente pe ecran ce creeaza un fel de ceata iar cand bag drivere video se restarteaza si la fel ecran negru si se opreste monitorul.Este placa video arsa?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Arsa nu e, dar sigur are probleme. Mai exact memoria, sau pe la procesor ceva in neregula.