| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi poate spune careva un telefon cu 2 diff sa se auda tare? Parca era un Nokia nu stiu, ds sa nu fie smartphone sa imi permita buzunaru, si daca se poate sa il gasesc si in magazine nou.

Răspuns Câştigător
| Geniuss a răspuns:

Salut da e Nokia 6233 sau Nokia 6234 se aud tare au 2 difuzoare si sunt si bune si ieftine tongue

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Toate seriile noxia xpress muzic se aude tare ti le recomandwinking

| KatlynKim a răspuns:

HTC One are doua difuzoare frontale. http://www.htc.com/ro/smartphones/htc-one/