| Iuliaana a întrebat:

Imi pot schimba numele meu de la conquiztador? Daca da, cum? Funditahappy

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Da, se poate. Intri pe chat si ceri unui moderator marcare. Cand te reloghezi (cu acelasi nume), o sa-ti ceara schimbarea numelui.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asdD a răspuns:

SALUT
SE POATE DESIGUR
1. te loghezi pe cont
si
cand esti logat iti da ceva date despre tine
si in partea stanga de jos scrie "modifica informatile"dai acolo si completezi folmuralu
fundita>?

| andrei95 a răspuns:

Din cate stiu poti sa il schimbi doar facanduti un cont nou

| jrjrjeee a răspuns:

Nu se poate!

| PedoBearIsHereBitches a răspuns:

Nu se poate, numai daca iti faci alt contbig grin

| andrei a răspuns:

Scrii la chaat ca vrei sa til schimbi si daca e vreun admin acolo o sa iti zica sa iesi si sa intri iarwinking si cand intri iar o sa til poti schimbawinking]

bafta!