| Bossmen a întrebat:

Salut imi putet da siteuri de unde pot invata calumea limbajele de programare? Si programe de modelat taiat, infine, detoate casa fac ce vreau eu cu videouri, poze, Multumesc anticipat, dau funda

Răspuns Câştigător
| SilverF8ith a răspuns:

Buna Bossmen, daca doresti sa inveti limbaje de programare este una poti incerca aici este gratuit si vezi in timp real ceea ce lucrezi http://codeacademy.com/.
"Videouri" si poze este cu totul si cu totul altceva nu necesita programare ci doar cunostinte in programe dedicate acestor tipuri de fisiere.
Programele pentru modelat si taiat care sunt de obicei soft-urile masinariilor care sunt utilizate. Si pentru toate aceaste in general gasesti foarte bine tutoriale pe "a tot stiutorul YOUTUBE".
Bafta