| robi5573 a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un microfon bun de gaming, pana intr-un pret de 100 de lei? (sau care sa nu depaseasca cu mult)

1 răspuns:
| AndreiFTW1 a răspuns:

Microfonul Somic Danyin DM-028
Este un microfon foarte bun mai ales din punct de vedere calitate-pret! Eu personal il am de aproape 1 an si sunt foarte multumit de el, se aude excelent, daca vrei sa te apuci de YouTube e foarte bun, daca vrei sa vorbesti cu prietenii pe Skype in timp ce te joci e excelent, nu vad de ce nu l-ai cumpara si mai ales este ieftin. Daca vrei sa il cumperi il poti cumpara de aici:
http://www.pcgarage.ro/microfoane/somic/danyin-dm-028/