| Madamadll a întrebat:

Salut! Imi puteti spune niste monede pe care le pot mina? Gen care inca nu au o valoare. (Nu vreau sa aud de minat monede pe telefon)
Multumesc! Dau funda!

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Eu as merge pe cele cunoscute iar pentru celelalte as incerca sa ma inscriu la ipo.

| Madamadll explică (pentru cristimihailov):

Imi poti lasa un link cu detalii despre aceasa moneda? Ca nu gasesc nimic

| Zuzu1991 a răspuns:

Dude, ORICE moneda o poti mina
si, nu stiu ce ai auzit tu de faptul ca e mai bine numai pe alea care "inca nu au nici o valoare" dar minaritul e la fel de eficient si daca minezi bitcoini care au valoare mare in momentul asta, evident iti dau echivalentul relativ la valoarea actuala, altfel nu ar mai mina nimeni

| cristimihailov a răspuns (pentru Madamadll):

Ipo inseamna lansare pe piata. Sunt monede care la lansare pe piata se ofera in cantitati mici la diverse persoane care sa inceapa sa le tranzactioneze sa faca minimum de piata.

Informatiile sunt foarte volatile, eu as incerca sa ma familiarizez cu binance.com, este destul de dinamica si chiar ai de unde sa alegi.

Insa, vezi ca vine si cu riscuri mari.