| AndresSB a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa pun un buton subscribe intr-un filmulet pe care l-am facut cu Adobe After Effects CS4? Multumesc anticipat (scuzati categoria )

1 răspuns:
| filipm2001 a răspuns:

Salut Andres,
sincer, cred ca Google te poate ajuta mai repede si mai bine decat TPU in astfel de tematici :) Asta insa nu ne opreste pe noi sa incercam sa gasim un raspuns, nu? Incearca urmatorul tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=u-jtsKWpZ9A
Daca nu te ajuta prea mult, da-i un search pe Google (ex ""Adobe After Effects CS4 Subscribe button") si o sa gasesti o tona de tutoriale.
Succes