| treipuncte a întrebat:

Salut imi spuneti si mie cum pot sa imi schimb ip? am luat ban pe un server de sa-mp si vreau sa ma mai joc pe serverul ala straight face sau daca stiti cum sa imi scot banul happy...

6 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Daca nu iti permite providerul (cel de la care ai net) nu prea poti sa il schimbi.de putut poti, dar daca te depisteaza risti sa ramai fara net... nu cred ca se merita riscul avand in vedere ca daca intrebi cum sa il schimbi, nu sti nici cum sa iti ascunzi urmele.
mai bine cauta alt server decat sa te complici.
bafta

| andyanimefan64 a răspuns:

Fa-ti alta conexiune!
Sper ca ajuta

| felix222 a răspuns (pentru andyanimefan64):

Instaleazati din nou cantaru(cs) asa fac eu cand imi iau eu un bane server bafta sper ca o sa incerci

Răspuns utilizator avertizat
| uzzy555 a răspuns:

Am eu un program de unban pe ori ce server de samp! dar nu puoate scote ban pe nume doar pe ip da! daca il vrei id meu t_tayson@yahoo.com! Fundita?