| ddcBMW a întrebat:

Salut.Imi spuneti si mie daca exista vreun program de modificat melodii? Sa pun versurile dintr-o melodie pe vocea altui artisit sau sa schimb timbrul vocal al unei melodii cu timbrul altei melodii.

Răspuns Câştigător
| credy99 a răspuns:

Din pacate nu! Am cautat muuuult si indelung macar sa pot extrage negativul si este aproape in zadar!
Treaba asta se face doar in studiouri cu aparatura multa multa si scumpa scumpa!
Softurile de pe piata inclusiv cele profi au eficienta 40% ma refer in cazul meu la negative!
Poate la timbru sa reusesti sa schimbi viteza de redare gen ca la pick-up asta se poate dar alte editari se fac foarte greu!
Eu folosesc okazional Nero SoundTrax so Wave editor au super filtre dar nu pot face ceva prea complex!
Si mai ales sa nu crezi ca se fac din doua clicuri!