| AnonimInteligent a întrebat:

Salut, imi ziceti careva un antivirus bun care curata toti virusii gratis fara trial .....si sa-mi dati o explicatie de ce se inchide chrome cand scriu pe google MalwareAntivirus. Va rog, chiar am nevoie de ajutor pentru ca am un calculator bun de 4 gb ram i3 m380 si acum de abia imi mai merg jocurile. Inainte imi mergea cam 95-111 in jocuri iar acum in 23-43 fps.

Răspuns Câştigător
| catalinoB116 a răspuns:

Ba prietene ala calc bun nu prea cred 95 -111 fps in ce in mario cred am avut si eu unu dala cu i3 m370 6 gb ram si hd graphics dar nu-i bun de nimic asac ca am loat altul si antiviros malwarefox

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Ai virusi de calibru mare daca ai probleme de gen. Ca sa ol poti devirusa trebuie sa il deschizi in safe mode cu networking si sa instalezi de acolo rkill si combofix. Cauta pe net tutorial safe mode si verisunea ta de windows.