| anonim_4396 a întrebat:

Salut..in ultimele zile am tot stat prin casa si din atata plictiseala am aflat si eu de deep web. logic ca fara sa am alta treaba m-am interesat sa vad si am aflat ca "cel mai intunecat colt al internetului" este mariana's web. nestiind engleza sursele de informare au fost cam limitate asa ca m-am gandit ca poate stiti voi sa imi descrieti cam ce gasiti acolo si daca stiti vreun topic, vreun articol scris de cineva care a intrat pe el, print screenuri, videouri...

si inca o intrebare, google, bing sau alte browsere nu pot gasi ce gasesti pe tor de exemplu..asta e absolut.dar de exemplu daca cunosti urlul unui site de acolo poti intra si de pe chrome..mozila etc? si daca intri fiind pe alt browser cum mai esti anonim?

3 răspunsuri:
| IseeVoices a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=WUhbPH_8gO4
Dupa cum spune si in video iti recomand sa nu intri pe dark web deoarece e foarte periculos.

| K0sti a răspuns:

Invata engleza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-ti mai pierde timpul cu prostii, citeste chestii utile