| Marius209 a întrebat:

In urma cu o luna mi-am instalat avast free de pe situl lor dar acum a expirat licenta gratuita, si nu mai pot sa il dezinstalez nu imi apare in lista ca sa pot sa dau uninstal... am windows 7.Cum pot sa il dezinstalez?

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Foloseste CCleaner pentru a sterge orice program din PC.

| robytoby a răspuns:

Poti sa prelungesti licenta pentru inca un an, daca te inscrii cu adresa ta email.
Uite cum poti sa faci:
http://tutorialpc1.blogspot.ro/search/label/Instalare%20Avast%206%20free

| marianguru a răspuns:

Foloseste revo uninstaller pro optiunea cu dezinstalare fortata daca nu ai executabilul pentru uninstall.