| wembley a întrebat:

Salut, incerc sa pornesc World of Warcraft, insa imi da eroare
ERROR #132 (0x85100084) Fatal Exception
Program: F:\Program Files\World of Warcraft\Wow. exe
Exception: 0x80000003 (BREAKPOINT) at 001B:008BCBF7

Ce as putea sa ii fac? mentionez ca am reinstalat jocul de 2 ori si ca pana acum nu am mai avut probleme.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stergi folderul cache, si apoi deschide WoW. exe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu word of warcraft l-am downloadat de pe net nimic inneregula este arhivat il dezarhivez este la versiunea 3. 3. 3 fac update pana la 3. 3. 5 mere bine il deschid mere mah logez intru joc dar daca il inchid si il deschi iar imi da eroarea asata RUNTIME ERROR! PROGRAMdancingJOCURI/WOW/WARCRAFT/WOW EXE R6002 -floatind point support not loaded. Asta este eroarea va rog daca stiti ce pot sa ii fac! am incercat si cu reistal windous nimic si pe el l-am dezinstalat de 10 mii de ori si tot aceeasi chestie cred ca e de la mine din pc dar nu imi dau seama de unde.ms mult ast raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc wow of worcraft cataclysm am avut de a face cu r6002 este de la virus stergetil si incarcti din alta parte este tot ce pot sa spun