| JusticeForCraiova a întrebat:

Salut.
La lv 31 pe metin2ro puna la ce lv am drop la medalii de cal in temnita din map2? Funda!

Răspuns Câştigător
| AaN56 a răspuns:

La nivelu 20-25(cam 21 daca ai inteme bune)ai drop bun am testat eu funda?

7 răspunsuri:
| iSimo a răspuns:

33-34

| s3v3n7 a răspuns:

Pentru un drop mai bun ii recomandat pana in lv 29.Pt lv tau du-te in temnita din desert.

| Romiiii a răspuns:

Pica bine pana la level 32-33. Pica si la lvl 34-35 dar mai greu. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?

| cocolino01 a răspuns:

Uite aici ceva ce pe mine m-a ajutat! Cei de la Metin2store aniverseaza 5 ani de la infiintare si ca sa-si atraga cati mai multi clienti...cresc playeri 3 lv gratis...pt mai multe lv platesti 5 euro p lv bafta! http://cadourimetin2.yolasite.com/

| StreetHD a răspuns:

La maimute map 2 e bine sa mergi de la 23-25-30 de la 31 pica mai greu ai putea sa mergi la maimutele din desert (temnita din oaza)

| xRN a răspuns:

Pana in jur de lvl 35 o sa ai drop la temnita din mapa2 dupa ce depasesti lvl incearca sa te duci in desert la temnita din spre v1 acolo o sa ai drop bun.

| BineInteles a răspuns:

LA 21 pica cel mai bine Md DACA AI SI O MANUSA CU ATAT MAI BINE