| ovy04 a întrebat:

Salut la toti am o intrebare. La Yahoo Messenger am instalat ultima versiune si nu merg emoticonurile. Orice emoticon as pune nu se vede nimic.Cum sa remediez asta?

Răspuns Câştigător
| TurcoaicaTa a răspuns:

Te duci in control panel si stergi programul sweetim

2 răspunsuri:
| BarBateLuL a răspuns:

Messenger/Preferences/Messages/Enable emoticons si va merge apoi, daca nu instaleaza alt mess, sau alte emotcoane

| NoLoveNoStress a răspuns:

Buna @ovy04. Am un prieten care a patit la fel... Nu cred ca se remediaza problema, decat daca iti REdownloadezi vechiul Messenger. In orice caz, iti urez succes. ♥