| BostanDaniel1974 a întrebat:

Salut la toti am o tableta Asus si copii mi-au pus cartela gresit sau indoit clamitele alea unde face atingere cartela se poate face ceva?

Răspuns Câştigător
| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Duceti-va cu tableta la un sevise, si se v-a repara

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai indreapta-le inapoi... happy

| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Du-l intr-un service GSM

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoti cartela din tabletă si o indrepti, usor sa nu o rupi, si o bagi la loc in tableta, daca nici asa nu merge te duci la firma de telefonie unde ai contract si ceri alta cartelă tot cu acelasi numar, si sa o pună cei de acolo in tabletă sa ti faca proba sa vezi ca merge, si copiii nu au ce umbla in interiorul tabletei sa scoată cartela ca o strică, esti la Vodafone, Orange digi?

| BostanDaniel1974 explică (pentru lpavel):

Cum ca nu prea stiu

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BostanDaniel1974):

Se scoate foarte simplu cu unghia, impinge ti afara cartela.Sau cu ceva ascutit.