| MariaAnton19 a întrebat:

Am o tableta si am introdus un micro sim gresit, m-am chinuit mult pana sa scot de acolo cartela, ma rog, intr-un final am reusit. Dar acum cand introduc o cartela potrivita nu o citeste... S-a defectat acolo unde introduc cartela. Ce pot face? Se poate repara? Cam cat costa? Mersi mult, dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| ShdDidutz a răspuns:

Pai se poate repara la un service autorizat si nu cred ca, costa mai mult de 60 de lei. Sper ca am ajutat.