| BostanDaniel1974 a întrebat:

Am o tableta Asus cu, cartela cand ma suna cineva suna doar de 2 ori si dupa aia se opreste de ce nu continuo apelul pana la capat?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

E ca si la telefon: iti suna cateva (10-15) secunde, dupa care intra robotul, iar tu nu mai auzi nimic.

Solutia e sa-ti scoti robotul, setand la serviciile furnizorului de telefonie.

In acest caz, durata acordata pentru a suna va putea fi de chiar de 1-2 minute (in functie de firma furnizoare).