| Electronistu a întrebat:

Salut la toti electronisit depe TPU acum 5 luni mi-a adus unchiul amplificarea dintr-o combina Sony adusa tocmai din Olanda nu a putut lua toata combina si a luat amplificarea credeti ca ma puteti ajuta sa gasesc intrarile si esirile stan-by si restul amplificarea consta intr-un stk4211 II de 70x2 w happy

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde de schema elecronică.Dă-mi add la depanare.calculatoare2012@yahoo.ro și încerc să te ajut.Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte usor a adus si panoul de control al volumului? adauga-ma pe mess daca vrei valensteyn12 putem comunica mai lejerwinking