| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume.
Am un Samsung galaxy s advence, si as vrea sa stiu de unde alt undeva pot lua aplicatii in afara de (Samsung aplications) si as vrea sa stiu daca si-a instalat careva din voi windows pe el si cum ii merge?

3 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai ar fi google play si 1 mobile market, cat despre windows nu ti-as recomanda sa il instalezi deoarece iti poate merge mai greu telefonul (tinand cont ca el suporta numai android 2.3.6),dar cred ca ar merge un windows 7 sau 6.5 pe el... sper ca te-am ajutat

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Pe Magazine Google Play sunt o multime de jocuri si gratuite si cu plata, dar pentru asta trebuie sa iti faci cont. Sper ca te-am ajutat!

| Bostan_Andrey_1985 a răspuns:

Incearca Google Play (vechiul android market) pentru aplicatii, jocuri...