| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
M-am apucat acum cateva zile de counter-strike 1.6.
Si vreau sa-mi iau niste casti (fara microfon) numai bune de gameplay si ascultat muzica.
Ce casti folositi?
Mentionez ca vreau niste casti pana in 30 de lei (RONI)

Multumesc, funditzzza pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| lAuRitAs a răspuns:

cele mai bune sunt Logitech da cu 30 RON nu faci nimic amice in ziua de azi SI nu iti lua teach4 sau teac sunt chinezariwinking bafta sper ca te-am ajutat, si astept fundita

2 răspunsuri:
| yoppzz11 a răspuns:

Ale mele au fost 20 lei
dela teac
sunt fff multumita de ele

| Ionut_8418 a răspuns:

Parerea mea e sa iti cumperi casti si cu microfon incorporat, nu costa mult, si in plus nu stii cand o sa iti trebuiasca. Gasesti casti bune la magazilele astea mici de electronice sub 30 lei. Numai bine