| Becali007 a întrebat:

m-ar interesa un telefon cu ecran destul de mare si butoane vizibile (adica cat mai mari happy ) daca se poate fara touchscreen...
Unde si cu cat le-as putea gasi? mersi

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Http://www.evomag.ro/......e-Seniori/

''Socrul'' meu a avut si a fost ok :)

| Becali007 explică (pentru Oana92):

Multumesc de sugestie dar as vrea ceva mai performant happy nu foarte dar cat de cat... gen sa aiba loc de card, mp3, radio, etc
sincer telefoanele astea pentru seniori, mi se par telefoane pentru handicapati happy... scuze daca cumva l-am jignit pe ''socrul'' tau, dar nu a fost cu intentie

| Reprezentant a răspuns (pentru Becali007):

Salutare,

Uite aici ceva mai performant :)
http://www.evomag.ro/SOLUTII-MOBILE-Telefoane-mobile/Filtru/Smartphone:Nu

O zi buna!