| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ma gandeam sa ii iau un cadou surorii mele de ziua ei, desi nu stau prea bine cu banii ma gandeam sa ii fac cadou o bricheta electronica, de unde as putea cumpara o bricheta electronica mai de calitate, daca stiti ceva sa fie maxim 40 de lei

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Desembra133 a răspuns (pentru AnonymousCLL):

N-am bani de parfum...

Răspuns utilizator avertizat
| Desembra133 a răspuns (pentru AnonymousCLL):

Nu stiu ce sa zic, parerea mea e ca 40 de lei pentru un parfum e cam putin si nu cred ca s-ar merita pe langa faptul ca nu ii cunosc gusturile, ma gandeam sa ii fac cadou o mica atentie, e sora mea nu iubita mea, de asta ma gandeam la o bricheta electronica, ea e fumatoare si asta poate i-ar fi de folos.

Răspuns utilizator avertizat