| terogfrumos a întrebat:

Salut ma numesc adrian am 25 de ani si de curand m-am mutat intr-o zona rezidentiala cu foarte multi oameni potenti din punct de vedere financiar
Tatal meu se ocupa cu afaceri(explic aceste lucruri deoarece imi doresc sa primesc cel mai bun raspuns si da sunt unul dintre persoanele tinute in puf dar caruia nu i-a placut la scoala) si de asemenea si mama mea am strans foarte multe obiecte de valoare si am si foarte multi bani stransi si imi doresc sa imi cumpar un seif in care mama mea sa nu umble daca imi poate recomanda cineva un site cu cele mai scumpe si mai impenetrabile seifuri i as fi recunoscator
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

Îți recomand așa:
1. https://casatehnica.ro/......onica.html
2. https://www.emag.ro/......D68597BBM/
3. https://www.google.com/......ttps?/aclk
4. https://www.amazon.de/-/en/dp/B09243JX7V/ref=sr_1_5? adgrpid=80368871445&dchild=1&gclid=Cj0KCQjw1a6EBhC0ARIsAOiTkrEQsSOAint4KjeXb9D0v010Nkkj_IRjfNXP1GAYB_7ct5cBgedYw6YaAsy0EALw_wcB&hvadid=394686698093&hvdev=c&hvlocphy=20910&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=3137435882980008098&hvtargid=kwd-14635631&hydadcr=23157_1804683&keywords=home+safes&qid=1619766454&sr=8-5
5. https://shop.brownsafe.com/collections/chronos
Ultimul e cel mai scump, costă aproximativ $106.870,00

8 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu vrei un frate vitreg? Mă ofer spre adopție, mulțumesc.

| terogfrumos explică (pentru Feri5):

Multumesc pentru raspuns(atat tie dar si celuilalt baiat care mi-a mai raspuns) daca se poate sa imi recomanzi un site dar cu seifuri din strainatati si cele mai scumpe de ordinul milioanelor de euro si nu neaparat ca sa il cumpar iti multumeac pentru raspuns dar si prealabil

| terogfrumos explică (pentru BuLaNNNeL):

Ai fugi mai repede decat ai face o daca te ai inhama. Crede ma
Multumeste te cu ceea ce ai!

| Feri5 a răspuns (pentru terogfrumos):

Decât să-ți iei un seif de ordinul milioanelor și miliardelor de mii, mai bine îi investești în ceva și poți face profit. Sau, dacă ai lenjerie făcută din bani, de mulți ce sunt, îi poți investi într-o afacere non-profit...
Nu există seifuri de ordinul milioanelor!

| terogfrumos explică (pentru Feri5):

Sa lu am exlemplul celor din strainatate (ai putea sa imi dai un site sau mai multe situri cu cele mai bune si mai impenetrabile seifuri care exista in Romania sau chiar din afara romaniei dar un site cu imagini gen piesa cu piesa) care isi depoziteaza bunurile in seifuri nu vreau sa fiu insistent cu chestia asta dar chiar ma intereseaza poate poti sa imi dai un site doua eu nu prea ma descurc cu internetul acest cont pe TPU mi l-a facut un prieten de familie si locuieste la sute de km distanta de mine nu prea am prietenim ar ajuta mult daca mi ai da cateva site uri Multumesc!

| Feri5 a răspuns (pentru terogfrumos):

If you know English, you may search on Internet!

| terogfrumos explică (pentru Feri5):

Multumesc!