| bubulex a întrebat:

Ma poate ajuta cineva, am primit cadou un Gps Navman F10 are IGO8 pe el dar harta Romaniei care ma intereseaza este veche. Stie cineva cum pot baga harta noua si cum se face acest lucru dar mai detaliat daca se poate... sunt fata si nu prea ma pricep sau daca nu, unde as putea sa ma duc sa imi faca cineva daca merge la magazinele de resoftari si deblocari telefoane? si daca stiti cat m-ar costa? Multumesc!

1 răspuns:
| qwerty101010 a răspuns:

Pai cauta pe google harta Romaniei pentru gps o downloadezi si o bagi. Daca nu te descurci du`te la Germanos ei acolo au gps-uri si poate se pricep. Funda? >big grin