| MarianDeluise a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu niste drivere pentru placa video ( Ati Radeon x1650 series) pentru windows 7 32 bit?

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Poate merge asa: se merge pe http://support.amd.com/en-us/download apoi fie descarci si lansezi utilitarul care descopera singur driverele - "Download Now", fie mergi mai jos la "Manually Select Your Driver"
la Step 1 alegi "Desktop Graphics", la Step 2 alegi "Radeon X Series" la Step 3 alegi "Radeon X1xxx Series" la Ste 4 alegi Windows Vista - 32 bit, la Step 5 apesi pe "Display Results" si ajungi la http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy? product=Legacy1&os=Windows%20Vista%20-%2032

Descarci ambele fisiere: Catalyst Software Suite si WDM Integrated Driver si le instalezi pe ambele. Sunt pentru Vista, dar ar trebui sa mearga.

Am mai vazut un raspuns bun "Raspuns utilizator suspendat" de la DinuDecebalMafiotulDCartier si merita funda :)

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te ajuta ATI! Daca nu e la ATI, e logic ca nu e!

Răspuns utilizator avertizat