| maniac a întrebat:

Saluthappy, mai exista vreo modalitate de a-ti pune jocuri pe iphone in afara de cea cu descarcatul de pe instalous sau cydia? stiu si eu prin itunes poate... Funda

2 răspunsuri:
| maniac explică:

Pai este jailbreackuit, doar am zis metode in afara de cydia si instalous si daca le am inseamna ca este jailbreakuitwinking asa stiam, Eu vroiam sa stiu daca este vreo metoda de a-ti pune jocuri din pc in iphone ca numai prind wireless

| vhurgoi a răspuns:

Ce spui tu, sunt store-urile pentru iPhoneurile jailbreakuite, daca iPhoneul tau nu a fost jailbreakuit (ceea ce este ilegal), aplicatiile se cumpara din AppStore