| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce program sa folosesc ca sa fac un stick bootabil cu windows pe el?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Rufus> https://rufus.ie
E usor de folosit, dar ai si tutoriale pe net despre cum sa faci stick usb bootabil cu windows

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Rufus.

| T0T a răspuns:

E amuzant cum premiezi primul răspuns dat și culmea că răspunsurile bune vin după. Stick-ul poate fi oricum formatat și schimbat tipul acestuia folosind, cum s-a zis, programul Rufus care îți oferă multe opțiuni în funcție de tipul de BIOS pe care îl ai.

| Zuzu1991 a răspuns:

Rufus e cel mai bun
insa vad ca ai dat funda unuia total off-topic
rufus INTOTDEAUNA formateaza, deci sterge tot ce e pe stick