| DamianBlack a întrebat:

Salut.Mi-am conectat al doilea monitor si se vede totul blurat.E conectat prin hdmi la placa video iar cel ce merge bine prin vga. Ceva solutii?

3 răspunsuri:
| GabrieloKg a răspuns:

Incearca sa pui vga la monitorul blurat si hdmi la cel ce merge. Daca problema persista, placa s-ar putea sa fie stricata.

| LinxCont a răspuns:

Poate e o diferenta de rezolutie intre monitoare si atunci placa da rezolutia mica pe ambele monitoare avand ca rezultat blurarea imaginii pe monitorul cu rezolutie mai mare. Daca asta ar fi cauza, atunci numai folosirea a 2 monitoare cu aceeasi rezolutie ar rezolva problema.

| DamianBlack explică (pentru LinxCont):

Ambele sunt de 1920 x 1080