| anonim_4396 a întrebat:

Salut, mi-am cumparat de curand mouse si tastatura cu conectare prin usb si cand aprind calculatorul nu imi merge mouse-ul si trebuie sa il scot si sa il bag din nou.am incercat sa il pun in alt slot, dar nu il primeste. dau funda cine ma ajuta...

5 răspunsuri:
| catalinmessi55 a răspuns:

Nu e bun mouseul

| GGM a răspuns:

Nu poate PC-ul sa proceseze driver-ul mouse-ului de la boot-are... cauta un alt driver sau inapoiaza-l si ia-ti altul happy

| RS4 a răspuns:

Nu ti-a dat un cd cu drivere la ele? l-ai instalat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am pus mouse-ul inainte pe 2 calculatoare si mergea

| alexmircescu13 a răspuns:

Intra in BIOS si vezi ca ai pe undeva (difera in functie de producatorul BIOS-ului) optiune ENABLE USB MOUSE SUPPORT si USB KEYBOARD