| Zidovsky a întrebat:

Salut, mi-am cumparat niste casti cu microfon, gembird.
Problema mea este ca nu vede microfonul, ce pot face?
Am windows 7 si nu stiu ce nu e bifat sau cum se face pentru a putea folosi microfonul.

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Fa un update la windows (da descarci decat update-urile la drivere) sau instaleaza un program gen Driver Magician care iti gaseste driverele automat.
Bafta!

1 răspuns:
| Zidovsky explică:

O sa incerc acum ce ai spus tu, pe pc-ul asta nu am mai folosit microfon, ce e ciudat ca am 6 locuri de alea unde pot baga mufathinking De bagat e bagata bine, la rosu/roz, si verde pentru casti, restul pentru ce or fi?