| Alexandruuu88 a întrebat:

Salut.Mi-am cumparat un modulator audio mp3 si am intampinat o problema.Muzica merge...dar când intru intr-un oras..Nu se mai aude, baraie. ..am încercat sa schimb frecvența da nu merge.Care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Interactioneaza cu alte frecvente din oras si de aceea, cel mai indicat ar fi sa ramai intr-o zona non-populata sa nu interactioneze cu alte frecvente sau unde sonore diferite care corespund cu modulatorul tau. Cu placere!

2 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Asta e problema cu ele, si faptul ca se aude foarte urat. Eu folosesc CD-player, si am cumparat un modulator in speranta ca se va auzii mai bine, cand am auzit ce naspa suna, l-am aruncat. Am ramas pe CD-player cu CD-uri ca batranii.

| DoctorWh0 a răspuns:

Nu prea ai ce face. sunt interferente intre modulator si frecventele foarte puternice din oras.