| piticu456 a întrebat:

Salut.mi-am facut o pagina de facebook a clubului pe care il detin si as vrea sa stiu cum fac, ca atunci cand fac o poza in club si o postez pe pagina sa imi apara jos in colt numele clubului.cred ca stiti despre ce e vorba.multumesc

1 răspuns:
| Generalul a răspuns:

Poti sa dai tag la fiecare poza in parte cu numele clubului/paginii, sau sa folosesti un watermark cu un logo sau denumirea pe care sa il aplici in photoshop sau in alt program care permite asta, pozelor inainte de a le urca pe facebook.